Chrzest / Komunia

“Jest jedna rzecz, którą musi posiadać każda fotografia – ludzki wymiar. Ten rodzaj fotografii to realizm, jednakże realizm to nie wszystko. Musi jeszcze temu towarzyszyć wizja i dopiero połączenie tych dwóch cech tworzy dobre zdjęcie. Trudno jest określić cienką linię, gdzie kończy się materia, a zaczyna umysł”.

Fotografia

Zdjęcia ślubne są pamiątką na całe życie. W tym wyjątkowym dniu wszystkie wspomnienia zależą od Fotografa ślubnego, który towarzyszy Wam przez cały dzień od przygotowań przez kościół po przyjęcie. Zaufaj profesjonalistą którzy z tego żyją i prowadzą firmę a nie ludziom którzy robią zdjęcia ślubne z doskoku - pamiętaj ujęć z tego dnia nie będzie dało się powtórzyć.

Video Filmowanie

Wideofilmujemy dla Was ten wspaniały dzień z użyciem najnowszych sprzętów co wpływa na wynik końcowy. Mówiąc sprzęt mamy na myśli nie tylko sam rejestrator najwyższej klasy ale także co piekielnie istotne stabilizatory obrazu, rejestratory dźwięku mikrofony slidery krany oraz całą masę innego sprzętu. Filmy możemy nagrywać także w 4K oraz FHD z możliwością rejestracji 120fps

Dodatki

Wymarzyliście sobie piękny teledysk z ujęciami z powietrza (dron) ? A może chcecie nagrać piękne i wzruszające podziękowania dla rodziców ? Pamiętajcie działamy na terenie całej polski.
obrączka ślubna serce legnica
Chrzest / Komunia

To bardzo ważne momenty dla Twoich dzieci.
Sfotografowanie ich wtedy wydaje się niczym wielkim,
a jednak w przyszłości podziękują Ci.
Za to, że byliście blisko, i że dzięki Wam mają tak cenną pamiątkę.

Procent Zadowolonych Klientów

Co zapewniamy ?

Zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm, zapewniamy to że w tym wyjątkowym dniu stawimy się na miejsce o ustalonej porze, a jeśli jest ono oddalone od nas o choćby 10 kilometrów to będziemy tam min 1 godzinę przed czasem (w razie korków na drogach). Ponadto zapewniamy miłą i luźną atmosferę ponieważ jeśli mamy w tym dniu współpracować to nie możecie czuć się nie niekomfortowo w naszej obecności dla tego jeszcze nam się nie zdarzyło aby na ślubie z Parą Młodą być na "Pan/Pani" - niby niewiele a jednak zmienia wiele. Zapewniamy także luźne terminy plenerów, jesteśmy wyrozumiali i nie raz zdarzało się że młodzi po ślubie wracali do domu za granice a na sesję umawialiśmy się nawet po kilku miesiącach jak byli w Polsce.

Co oferujemy

Nasza oferta jest bardzo szeroka i nie ogranicza się tylko do tego co jest wymienione poniżej.
-Fotografia i video ślubne od przygotowań po same poprawiny
-Sesje narzeczeńskie, w dniu ślubu, poślubne
-Podziękowania dla rodziców
-Album plus oprawa
-Foto obrazy
-Fotografia ślubna na bieżąco na instagramie
-Plener poślubny który wybierzecie nie ma ograniczeń miejscowych (są planowane komercyjne loty na księżyc może tam polecimy na plener ? 🙂 )

Ciekawostki

-Jadąc na plener nie mamy ograniczeń co do ilości miejsc a jedynie co do czasu (macie do dyspozycji 1 dzień i jedziemy na sesję tam gdzie chcecie, w przypadku dalekich wyjazdów możliwość noclegu).

-Istnieje możliwość przekazania materiału video w standardzie 4K

-Dojazd do 30km w dniu ślubu jest za darmo

-Wszystkie zdjęcia które oddajemy są poddane starannej obróbce graficznej.

 

magnolia park sesja ślubna jesienią

czemu wybrać właśnie nas ?

Jesteśmy solidną firmą specjalizującą się w fotografii ślubnej oraz portretowej. Zapewniamy miłą współpracę bez stresu i krępacji. Jesteśmy bardzo elastyczni na wszelkie propozycję. Oraz jesteśmy legalnie działającą firmą.

Kontakt

Masz jakieś pytania bądź wątpliwości ? A może chcesz zapytać czy mamy wolny termin ? Tak czy siak zapraszamy do kontaktu Telefon w godzinach 10:00 do 20:00 tel. 790-842-051 Bądź skorzystaj z formularza kontaktowego (odpowiadamy w przeciągu max kilku godzin).
Podziel się na:
  • Facebook
  • Drukuj
  • MySpace
  • Tumblr
  • Twitter
  • Ulubione

Leave a Comment

©Krzyzanowscy.info - Fotografia Ślubna & Video 2016