Oferta

“Jest jedna rzecz, którą musi posiadać każda fotografia – ludzki wymiar. Ten rodzaj fotografii to realizm, jednakże realizm to nie wszystko. Musi jeszcze temu towarzyszyć wizja i dopiero połączenie tych dwóch cech tworzy dobre zdjęcie. Trudno jest określić cienką linię, gdzie kończy się materia, a zaczyna umysł”.

Portrety

Wykonujemy fotografie portretowe w studiu jak i w plenerze. Robimy także sesje rodzinne oraz dziecięce. Coraz częściej ludzie chcą uwiecznić siebie wraz ze swoim pupilem, więc wykonujemy także zdjęcia z psami kotami oraz wszelkiej maści innymi podopiecznymi.

Fotografia komercyjna

Wykonujemy także wszelkiego rodzaju fotografię komercyjną, suknie, auta, domy, produkty spożywcze. Do dyspozycji mamy także drona gdyby były potrzebne zdjęcia z powietrza.

Fotografia Ciążowa

Jeśli jesteś w tym pięknym stanie jakim jest ciąża, warto uwiecznić to na zdjęciach. Zdjęcia brzuszków są niezwykłą pamiątką na całe życie. Jeśli masz taką możliwość to najlepiej przyjdź na taką sesję z partnerem.
uwodzicielskie spojrzenie
Oferta

Sesja zdjęciowa to wspaniały sposób na uwiecznienie najpiękniejszych chwil swojego życia.
Dobry portret to taki, który przedstawia emocje, a epicentrum emocji znajduje się
w oczach.
Dobry portret potrafi uchwycić i pokazać to, jakim człowiek jest naprawdę.
Jest to coraz bardziej popularny sposób na zrobienie komuś prezentu.

 

czemu wybrać właśnie nas ?

Jesteśmy solidną firmą specjalizującą się w fotografii ślubnej oraz portretowej. Zapewniamy miłą współpracę bez stresu i krępacji. Jesteśmy bardzo elastyczni na wszelkie propozycję. Oraz jesteśmy legalnie działającą firmą.

Kontakt

Masz jakieś pytania bądź wątpliwości? A może chcesz zapytać czy mamy wolny termin? Tak czy siak zapraszamy do kontaktu Telefon w godzinach 10:00 do 20:00 tel. 790-842-051 Bądź skorzystaj z formularza kontaktowego (odpowiadamy w przeciągu max kilku godzin).
Podziel się na:
  • Facebook
  • Drukuj
  • MySpace
  • Tumblr
  • Twitter
  • Ulubione

Leave a Comment

©Krzyzanowscy.info - Fotografia Ślubna & Video 2016